Senior Sales Manager / Key Account Manager

Pricely rozwija systemy IT do rekomendacji cen sprzedaży w branży Retail (dziedzina Pricing). Naszymi klientami są sieci sklepów stacjonarnych oraz e-sklepy.

W związku z rozwojem Pricely poszukuje dwóch osób gotowych aktywnie zaangażować się w proces pozyskiwania Klientów, a docelowo także w zarządzanie relacjami z Klientami oraz dalsze rozwijanie biznesu, także poza Polską.

  • Jedna osoba odpowiedzialna za sieci handlowe sklepów stacjonarnych
  • Druga osoba odpowiedzialna za segment e-sklepów

Zakres obowiązków (początkowe 6 miesięcy, dla Sales Manager):

  • pozyskiwanie nowych klientów, tj. sieci handlowych / e-sklepów

Zakres obowiązków (po 6 miesiącach, docelowo dla KAM):

  • Rozwój i budowanie relacji z istniejącymi Klientami na terenie Polski
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej i kreowanie polityki sprzedaży, pogłębianie i poszerzanie bazy klientów o nowe branże
  • Wspieranie rozwoju produktów
  • Zaangażowanie w plany pozyskiwania klientów poza Polską

Oczekiwany profil zawodowy osoby kandydującej:

  • Posiada aktywne relacje biznesowe w sieciach handlowych / e-sklepach. Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT lub usług doradczych do sieci handlowych na terenie Polski (oczekiwane +3 lata)
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie zrealizowanych projektów, tj. podpisanych kontraktów z klientami na terytorium Polski (w okresie ostatnich 3 lat)
  • Doświadczenie w projektach związanych z zarządzaniem cenami sprzedaży i/lub zarządzaniu asortymentem w sieciach handlowych będzie dodatkowym atutem

Oferowane warunki współpracy:

  • Zaangażowanie na FULL / PART TIME albo projektowe (tylko uzgodnieni klienci)
  • Umowa B2B lub umowa o pracę, wynagrodzenie powiązane z uzyskiwanymi wynikami
  • Przy umowie FULL TIME i związaniu się ze spółką: uzyskanie realnego wpływu na kształtowanie i rozwój biznesu spółki, uczestnictwo w zarządzaniu rozwojem firmy i jej produktów, uczestnictwo w strukturach decyzyjnych spółki, w tym np. podczas ekspansji za granicę
  • Nasze biuro operacyjne znajduje się w Warszawie blisko metra Centrum / PKP (Śródmieście)

Oferty proszę przesyłać na:  rekrutacja@pricely.pl

Proszę o  potwierdzenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Senior Sales Manager / Key Account Manager, ogłoszonego w listopadzie 2020 r. i prowadzonego przez firmę Pricely sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Zaproś nas na spotkanie

W 45 minut przekonamy Cię, że wdrożenie Pricely w Twojej sieci otworzy przed nią nowe możliwości rozwoju.

Projekt "PricingTags - system do optymalizacji i dynamicznego zarządzania cenami w małych i średnich sieciach handlowych" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałanie 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.